İş Ortaklarımız

En önemli ortaklıklarımızdan bazıları;

Siraga

Cavagna Group ve Fransız LPG silindir dolum uzmanı Siraga, dünya üzerinde bulunan en büyük LPG ürün paketini oluşturmak için stratejik bir ortaklığa girdi.
Cotrako

1982'de kurulan Cotrako S.r.l., LPG ve doğal gaz ekipmanları tasarlamakta, üretmekte ve satmaktadır. Seviye ölçüm cihazı üretiminde Avrupa lideri olan Cotrako, ayrıca tank ekipmanları telemetri sistemleri de satmaktadır.
Nirmal Industries

1973'te riskli ve tehlikeli hizmetlerde kullanılan kontrol valflarının bir uzmanı olarak kurulan Nirmal, bugün Hindistan'da kendinden tahrikli basınç kontrol valfları, düşük basınçlı azot örtüleme sistemleri, emniyet kapatmalı ve ölçümlü gaz basınç düşürme sistemleri alanında bir öncü ve lider konumundadır. Cavagna Group ve Nirmal Industries, doğal gaz çözümlerini daha da ileri taşımak için bir stratejik ortaklık kurdu.
WLPGA

Gururlu bir WLPGA üyesi olan Cavagna Group, LPG'nin öne çıkan özellikleri konusunda politika yapıcılar, sektör ve tüketiciler nezdinde farkındalık oluşturmak üzere global LPG Exceptional Energy markasını desteklemektedir.
Università degli studi di Brescia

Cavagna Group ve Università degli studi di Brescia arasındaki işbirliği: Üniversiteler ve özel kuruluşlar arasındaki yapıcı diyaloga iyi bir örnek.
BBQ Store

2002 yılından bu yana Cavagna Group, ülke çapında 20'nin üzerinde satış noktası ve bir de çevrimiçi satış kanalı bulunan BBQ Store markası ve mağaza zincirinin imtiyaz sahibi olan Company Gas Equipment firmasının hiseddarıdır.
Cavagna Pressofusioni

Şirket, çinko alaşım basınçlı döküm alanında uzmanlaşmış dikey entegre bir Cavagna Group ortağıdır.