Uygulamalar

b_1
Özellikle LPG ve doğalgaz kullanırken, güvenilirlik ve güvenlik, evlerde kullanılan tüm uygulamalar için olmazsa olmazdır. Cavagna Grup, üç nesilden fazla süredir LPG ve Doğalgaz kontrolleri için ürünler ve çözümler tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor.

LPG Ev Tipi Cihazlar arw1

b_2
LPG çok amaçlı bir yakıttır. Diğer yakıtların aksine, birçok farklı işlevi vardır, taşıması kolaydır ve doğa dostudur. Bu da, LPG’nin açık alanda yapılan aktivitelerde kullanmak için ideal bir yakıt olmasını sağlar. Bu uygulama için Cavagna Grup, açık alandaki aktivitelerin güvenli ve keyifli olmasını sağlamak amacıyla bir dizi valf ve regülatör tasarlamış ve geliştirmiştir. Grubumuz, önde gelen LPG’li cihaz üreticileriyle işbirliği yapmakta ve bu sayede nerede olursanız olun kaliteyi ve güvenliği garantilemektedir.

LPG Açık Alanda Kullanılan Cihazlararw1

b_3
Grubumuz, her zaman, özellikle insanların güvenliğinin mevzuubahis olduğu durumlarda, ürünlerinin kalitesi ile tanınmıştır. Karavanlar sizin evden uzaktaki evinizdir. Bizim en gelişmiş karavan regülatörleri serimiz, sizin ve sevdiklerinizin yoldaki güvenliğini güvenceye almaktadır.

LPG Karavanarw1

b_4
Cavagna Grup, yüksek basınçlı hizmetler ve fabrikalar, ofis binaları ve restoranlar gibi geniş yükler için Endüstriyel Çözümler sunmaktadır.

LPG Endüstriyelarw1