LPG Ev Tipi Uygulamalar

Uygulama örnekleri

LPG Tank Ekipmanları Avrupa
LPG Tank Ekipmanları Kuzey Amerika

Özellikle LPG ve doğalgaz kullanırken, güvenilirlik ve güvenlik, evlerde kullanılan tüm uygulamalar için olmazsa olmazdır. Cavagna Grup, üç nesilden fazla süredir LPG ve Doğalgaz kontrolleri için ürünler ve çözümler tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor.

b_1
Bu regülatörler ev tipi ve ticari regülatörler olarak ikiye ayrılmaktadır. Regülatörler tek kademe, birinci kademe, ikinci kademe ve çift kademe olmak üzere kendi arasında gruplanmaktadır.

Evlerde ve Ticari Alanlarda Kullanılan Regülatörlerarw1

b_1
Yer altı ve yer üstü tanklarda kulanabileceğiniz birçok LPG tank ekipmanı Cavagna Group ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. Multiservis vanaları, dolum vanaları, emniyet vanaları, sıvı alma vanaları ve daha fazlası bu kategoride yer alan ürünler içerisindedir.

LPG Tank Ekipmanları – Avrupaarw1

b_2
Yer altı ve yer üstü tanklarda kulanabileceğiniz birçok LPG tank ekipmanı Cavagna Group ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. Multiservis vanaları, dolum vanaları, emniyet vanaları, sıvı alma vanaları ve daha fazlası bu kategoride yer alan ürünler içerisindedir. Amerika standartlarına uygun UL markalamalı ürünlerdir.

LPG Tank Ekipmanları – Kuzey Amerikaarw1

b_2

Yüksek performanslı ve kaliteli LPG volanlı tüp vanaları.

LPG Volanlı Tüp Vanalarıarw1

b_2
Kosangas ürün yelpazesi içerisinde yer alan Quick on vanalar, 16 mm’den başlayarak 27 mm’ye kadar bağlantı olanağı sunmaktadır.

LPG Quick On Tüp Vanalarıarw1

b_2
KOSAN Jumbo vanalar, bütan, propan veya karışım olmak üzere tüm LPG uygulamalarına uygun modellere sahiptir.

LPG Jumbo Tüp Vanalarıarw1