Uygulamalar

b_1 Özellikle LPG ve doğalgaz kullanırken, güvenilirlik ve güvenlik, evlerde kullanılan tüm uygulamalar için olmazsa olmazdır. Cavagna Grup, üç nesilden fazla süredir LPG ve Doğalgaz kontrolleri için ürünler ve çözümler tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor.

 

LPG Ev Tipi Uygulamalar arw1

b_2 LPG çok amaçlı bir yakıttır. Diğer yakıtların aksine, birçok farklı işlevi vardır, taşıması kolaydır ve doğa dostudur. Bu da, LPG’nin açık alanda yapılan aktivitelerde kullanmak için ideal bir yakıt olmasını sağlar. Bu uygulama için Cavagna Grup, açık alandaki aktivitelerin güvenli ve keyifli olmasını sağlamak amacıyla bir dizi valf ve regülatör tasarlamış ve geliştirmiştir. Grubumuz, önde gelen LPG’li cihaz üreticileriyle işbirliği yapmakta ve bu sayede nerede olursanız olun kaliteyi ve güvenliği garantilemektedir.

 

LPG Açık Alan Uygulamalarıarw1

b_3 Cavagna Group her zaman kaliteli ürünler ortaya koymak adına büyük bir çaba sarfetmektedir ve en büyük önceliklerinden biridir. Bu ürün grubu da yüksek kalite standartlarına sahip ve üretimin her adımında sıralı kontrollerden geçerek güvenlik açısından kusursuz bir kullanım olanağı sağlar.

 

LPG Karavan ve Marina Uygulamalarıarw1

b_4 Yüksek kaliteli, seviye göstergeli ve mikro yabancı maddeleri engelleyecek filtre sistemleri ile yüksek standartlarda forklift vanaları üretmektedir.

 

LPG Forklift Tüpü Vanalarıarw1

b_4 İhtiyacınız olan tüm LPG tanker ekipmanları Cavagna Group bünyesinde yer almaktadır. Dişli ve flanşlı internal vanalar, emniyet vanaları, sıvı tahliye vanaları ve daha fazlası Cavagna Group ürün yelpazesi içerisindedir. UL ve PI markalamalı ürünler ile tüm yurtiçi ve yurtdışı projelerinize uygundur.

 

LPG Tanker Uygulamalarıarw1

b_4 Cavagna Group soğutucu akışkan gaz vanaları ile yüksek kalite standartları ve güvenliği ön plana alan müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Soğutucu Akışkan Gaz Vanalarıarw1