Misyonumuz

Cavagna Group, farkını ortaya koymak üzere eşkenar üçgen biçiminde bir logo kullanmaktadır. Bu logonun her bir açısı, Grubun değerlerini oluşturan köşe taşlarını temsil etmektedir.
Bir şirketin müşterilerine olan bağlılığı, o şirketin başarı yolundaki macerasını yansıtır. Grubumuz, yalnızca kaliteli ürünler üretmekle kalmayıp, aynı zamanda müşterilere özel olarak kişiselleştirilmiş hizmetler üreterek müşteri beklentilerini öngörmeyi, karşılamayı ve hatta aşmayı amaçlamaktadır. Cavagna Group, mükemmel bir kalite-fiyat ilişkisiyle ürettiği geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterileriyle uzun vadeli iş ilişkileri kurma yolunda son derece başarılı olmuştur.

İnsan Kaynakları

Cavagna Group, insan kaynaklarının Şirketin en önemli varlığı olduğunun bilincindedir. Bu yüzden çalışanlarımızı desteklerken hem yalnızca çalışmalarını takdir etmekle kalmayıp, sürekli gelişimleri ve eğitimlerine yatırım yapıyoruz.

Kalite

Gaz sektöründe kalite ve emniyet, kuvvetli bir şekilde birbirine bağlıdır. Grubumuz, kalitenin başarılı bir işletme için bir sıçrama tahtası ve günlük çalışmalarımız için bir gereklilik olduğuna inanmaktadır. Genel kalite politikalarımız, teknik bilgimiz ve kullandığımız ileri teknoloji, üstün ürün üretim formülümüzün bileşenleridir. İşte bu yüzden, kalite ve emniyet dendiğinde akla gelen ilk seçeneğiz.